Boban Rajović je pevač koji je posle nekoliko godina sviranja po klubovima snimio svoj prvi cd i hit “Usne boje vina” što ga je plasiralo u sam vrh muzičke scene. Objavio je preko nekoliko albuma, a venčao se sa Draganom s kojom ima troje dece, Andriju, Ivanu i Anđelu.
Rođen je 25. decembra 1971. godine u Kopenhagenu, a imao je samo osam godina kada je njegova porodica rešila da se presele u Berane. Neko je vreme živeo u Podgorici i Beogradu da bi se opet vratio u Kopenhagen. Oženio se kada je imao 23 godine.

Kada je u trećem razredu osnovne škole otpevao pesmu pred učiteljem, “Od Vardara do Triglava” nije ni sluteo kako će posle postati velika pevačka zvezda. Dok je živeo u Berama mnogi su za njim vikali da će postane fudbaler, a da je znao da barata loptom to je bila istina.

Boban je kao dete voleo fudbal, ali je na kraju ipak pobedila ljubav prema muzici. Sa šesnaest godina odlazi u Kopenhagen kada je shvatio kako neće moći ništa da napravi osim ako ne uloži mnogo energije. Radio je na raznim mestima, od fabrika i kavana.

Pevač iza sebe već ima mnogo pesama i albuma kao što su: “Puklo srce”, “Mijenjam”, “Provokacija”, “Kosaci”, “Jedan je život”, “Podgorica”, “Kada se opet dotjeraš za mene”, “Teci mi kroz vene”…